Close

Trápí Vás vrásky? Máme pro Vás řešení!

Již královna Kleopatra hledala způsob, jak oddálit nevyhnutelný proces stárnutí. Podle legend si denně potírala celé tělo zlatým práškem smíchaným s vonnými oleji a na noc si přikládala na obličej zlaté pláty, které její pleť dokonale vyhladily. Tajemství její vitality a krásy se skrývalo ve vytříbeném výběru těch nejkvalitnějších prostředků, které nabízel nejen starý Egypt a Izrael. Aby si zachovala mladistvou a pružnou pokožku, koupala se prý tehdejší královna v oslím mléce.

Omlazení, rozjasnění a vypnutí pokožky se může stát i vaším každodenním rituálem.

 

Žijeme ve století, kdy se vědcům z Inventie podařilo vyvinout  živý Přírodní kolagen INVENTIA® – celosvětově uznávaný objev trojspirálního kolagenu –  hydrátu tropokolagenu zachovávající si cenné struktury trojitých šroubovic (trojspirální bílkovinnou helisu), molekul izolovaných z ušlechtilých ryb tolstolobika bílého. Ta je přirozená pouze pro živé organismy. Proto je typ tohoto kolagenu nejvhodnější a nejúčinnější formou pro omlazení a regeneraci.

Pro své omlazující, regenerační a stimulující účinky je nazýván  “ ELIXÍREM MLÁDÍ“  pro  generaci třetího tisíciletí. Tím naplňuje jedno z nejstarších lidských přání – ne pouze zpomalení procesu stárnutí, ale celkové OMLAZENÍ.

 

Abychom se mohli co nejdéle těšit z mladistvého vzhledu naší pokožky, je potřeba do ní dodávat potřebné molekuly, které budou schopny doplnit chybějící složky pro její stavbu, stimulovat a podporovat její přirozené funkce. Základními stavebními složkami kůže jsou bílkoviny. Mezi nimi pak zejména kolagen, peptidy a elastin, jejichž doplňováním dosáhneme při nedostatku bílkovin nejlepších výsledků. Na ošetření obličeje a citlivých partií je určen Přírodní kolagen Inventia FACE :

 • Zlepšuje pevnost pokožky, čímž se minimalizuje přítomnost viditelných mimických vrásek
 • Aktivně působí proti vráskám a dlouhodobě předchází vzniku nových
 • Stimuluje tělo k produkci vlastního kolagenu
 • Zlepšuje celkový vzhled pleťi, má vyživující a revitalizující účinky
 • Výrazně zlepšuje hydrataci pokožky
 • Posiluje schopnost pleti vázat vodu
 • Vytváří na pokožce ochranný film, který zabraňuje ztrátám vlhkosti
 • Účinně redukuje kožní nerovnosti, zlepšuje jemnost a elasticitu pokožky
 • Citlivě odstraňuje jemné vrstvy epidermis, urychluje regeneraci, zesvětluje barevné skvrny, rozjasňuje a sjednocuje její barvu
 • Je hypoalergenní, bez parabenů a jiných konzervantů
 • Je vysoce vstřebatelný a velmi dobře přijímaný pokožkou
 • Je dermatologicky testovaný, s klinicky ověřenými účinky
 • Je charakteristický svojí vysokou úrovní čistoty

Kolagen je základní stavební jednotkou kůže. Obsah kolagenu v lidské kůži se pohybuje mezi 70 až 75 %. Při čemž obsah kolagenu v kůži je závislý na věku člověka. Nejvíce kolagenu obsahuje kůže ve věku 15 – 20 let, potom se jeho obsah postupně snižuje. Snížení obsahu kolagenu je závislé na genetických faktorech člověka, pohlaví, způsobu a periodě péče o kůži, na stravování, vlivech prostředí. Kolagen tvoří celou třetinu hmotnosti bílkovin člověka. Mezi 25. až 30. rokem se jeho tvorba začíná snižovat a deficit se projevuje tvorbou vrásek, suchou pletí, pigmentací kůže, lámavými a řídnoucími vlasy, křehkými nehty…

U žen po menopauze nastává následně mnohem rychlejší pokles obsahu kolagenu v kůži. Kolagen se nachází v kůži hned v několika formách. Především ve formě vláken tvoři tzv. membránu ve vrstvě příslušné kůže.

Membrána, jinak řečeno mezivrstva vaziva, je tvořena především z kolagenových vláken typu I. a III. a vláken elastiny. Kolagen typu IV. spolu s lamininem se nachází v bazálních blánách cév a bazálních blánách pokožky. Kolagen je vytvářen pomoci buněk fybrocitů a fibroblastů. Během stárnutí produkce kolagenu oslabuje.

Vrásky vznikají v místě, kde dochází k pokrčení povrchu pleti, a to buď následkem mimických pohybů, nebo gravitačních sil působících na části těla, zvláště na té, které nejsou propojené s kostrou, čili tvář a záhyby kůže na krku atd. Pokud je v místech, kde se kůže ohýbá příliš málo kolagenu, vrásky se prohlubují a upevňují. K rychlejšímu snížení kolagenu v těle přispívá i dehydratace, stres, těžká práce, pobyt na slunci, kouření, menopauza atd.

Kolagen FACE, BODY  a  HAIR & NAILS – živá, biologicky aktivní bílkovina, která se spojuje s vlákny lidských bílkovin, stimuluje produkci vlastního kolagenu, má silné omlazující a regenerační účinky.

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..