Close

Unikátní kosmetika Dr. Nona Mrtvé moře

Doktorka Nona  Kuchina říká, že zbavit se vrásek je možné jen tehdy, když se budeme cítit dobře i uvnitř svého těla. Pokud má žena třeba migrénu, žádný krém, který na sebe nanese, stejně nezabrání tomu, že se nebude cítit krásná a její pleť bude působit povadle. Zdraví a krása musí vždy vycházet zevnitř. Produkty značky Dr. Nona postupují  rychle do oběhu krve a pozitivně působí na celý organismus. Umožňují tak ženě být jak krásná, tak i zdravá. Přáním doktorky Nony je, aby se každému, kdo se setká s jejími produkty, stal  stejný zázrak jako jí.

Kdo je Dr. Nona?

Když se podíváte na tuto energickou a krásnou ženu, neuvěřili byste, že téměř před  třiceti lety nad ní lékaři vynesli rozsudek smrti. V 17-ti letech  dostala  Nona v jeden den dvě zprávy. První oznamovala,  že je přijata na lékařskou fakultu. V druhé  stálo,  že podle výsledků histologického vyšetření trpí zhoubným nádorem mízní tkáně. Klasická medicína nedokázala Nonu vyléčit. Po několika měsících neustálých operací, ozařování a chemoterapií ji poslali domů zemřít.  Její matka se však nevzdala naděje a hledala alternativní způsoby léčby. Přivedla k Noně dva čínské lékaře, kteří využívali akupunkturu a čínskou medicínu založenou na základě rovnováhy YIN a YANG.  Dávali Noně  zábaly se solným roztokem a stimulovali bioaktivní body na rukou, aby tak nastartovali přirozenou schopnost regenerace a tělo mohlo začít opět bojovat s nemocí. To Noně zachránilo život! Léčitelské umění východních lékařů a bezmocnost klasické medicíny pomohly Noně pochopit, že je možné a také nutné hledat nové cesty pro uzdravování těžce nemocných. Dokončila lékařskou fakultu a odjela do Izraele proslavené ohromujícími výsledky a zkušenostmi v oblasti medicíny…

Dr. Nona Kuchina  pochází z Ruska, ale  žije v Izraeli. Je uznávanou vědkyní, lékařkou, akademičkou  Ruské akademie přírodních věd i Newyorské akademie technologických a společenských věd. V rámci svého působení na Lékařské fakultě v Tel Avivu se zabývala studiem Mrtvého moře a důvody jeho ozdravných procesů na lidský organismus. Na základě těchto poznatků založila a vede vědecko-průzkumnou laboratoř LENOM v Izraeli. Společně se svým týmem si vytyčila cíl zpřístupnit blahodárné účinky Mrtvého moře lidem na celé zemi. Tak vznikly kosmetické produkty a doplňky stravy značky Dr. Nona, které již více než 15 let přinášejí lidem  na celém  světě Mrtvé moře do jejich domovů.

V čem spočívá jedinečnost kosmetických produktů Dr. Nona?

Kosmetické přípravky Dr. Nona, které jsou určené pro běžnou denní hygienu (čistění, hydratace a výživa pleti) se těší zaslouženému uznání a velké oblibě žen  na celém světě. Je to proto, že jsou tyto kosmetické přípravky vyvíjeny s cílem nejen zkrášlit a omladit, ale přes pleťové receptory působit pozitivně na zdraví celého organismu. Společné úsilí vědců pod vedením Dr. Nony Kuchiny vedlo ke vzniku unikátní kosmetiky, která uvedla do praxe výše deklarovaný princip s vynikajícími výsledky. Mnohaleté vědecké bádání vedlo k vytvoření nové bioorganominerální molekuly – spojení minerálů, aroma-terapeutických olejů a derivátů unikátní archebakterie*, která se zachovala po tisíciletí v extrémně slaných vodách Mrtvého moře. Nejde jen o běžnou směs soli a esenciálních olejů, ale o speciální syntézu všech uvedených prvků v tom správném a vyváženém poměru, což činí produkty Dr. Nona naprosto jedinečnými.

Kosmetika Dr. Nona obsahuje velmi vysoké množství přírodních složek (aromaterapeutické oleje, bioorganominerální komlex Mrtvého moře) a pouze stopové množství nutných konzervačních látek.  Ve většině krémů Dr. Nona ale nejsou jako konzervant použity parabeny. Konzervační látky v kosmetice Dr. Nona jsou neškodné a není třeba se jich obávat. Kosmetika zcela na přírodní bázi má velmi nízkou trvanlivost a bez základního ošetření konzervanty je velmi náchylná k plísním a napadení rozkladnými bakteriemi, což může vést k alergickým reakcím a nepříjemným vyrážkám.  Společnost Dr. Nona se tedy rozhodla, že z důvodů zachování bezpečnosti, sterility a delší životnosti kosmetické produkce bude používat konzervační lávky alespoň v minimálním nutném množství. 

Zásadní odlišností produktů Dr. Nona ve srovnání s kosmetikou na běžném trhu je jedinečná kombinace prověřených přírodních prostředků a biologického komponentu z archebakterií Mrtvého moře, který se získává speciální Hi-Tec biotechnologií, patentovanou společností Dr. Nona International, Ltd.
Vysoce kvalitní éterické oleje, tradičně používané ve Francii, se sice dobře vstřebávají povrchem pokožky, ale jsou charakteristické kyselým pH (kolem 3) a vysokou prchavostí některých složek. Na druhé straně, kosmetika založená pouze na základě minerálů Mrtvého moře, má zásadité pH (kolem 9) a hůře se vstřebává do pokožky. Ukázalo se, že spojení těchto dvou postupů eliminuje negativní vlastnosti samostatných složek a naopak rozvíjí jejich pozitivní působení. Tímto způsobem vznikl jedinečný Bioogranominerální komplex (Halo komplex), který spojuje cenné fytoterapeutické vlastnosti čistých rostlinných olejů s přednostmi minerálů Mrtvého moře.  Přitom pH Halo komplexu se přibližuje ukazatelům normální pokožky (5,5-6) a produkty vyrobené na jeho základě se dobře vstřebávají. Tyto produkty působí nejen lokálně, ale pozitivně působí na celý organismus. Posilují cirkulaci krve a lymfy, mají proti-alergenní, bakteriostatické a proti-mykotické vlastnosti. Mají příznivý vliv na imunitní systém a činnost štítné žlázy. Mobilizují vnitřní rezervy organismu.

Éterické oleje v kosmetických produktech Dr. Nona mají antioxidační vlastnosti a stimulují imunitu. Je prokázáno jejich příznivé působení na různé systémy lidského těla. Jako aromaterapeutické přísady se v produktech používají bylinné výtažky, např. levandule pro její uklidňující účinky nebo heřmánek pro jeho protizánětlivé vlastnosti, tymián, který pomáhá  proti plísňovým onemocněním a ylang-ylang povzbuzující a stimulují naše smysly. Jak už bylo řečeno, Halo komplex obsahuje kromě minerálů a aromaterapeutických složek také deriváty mikroskopických, převážně jednobuněčných organismů – bakterií, schopných přežít a reprodukovat se v extrémních podmínkách Mrtvého moře. Mají velký energetický potenciál a obrovský pozitivní vliv na všechny orgány a systémy člověka. 

Produkty  Dr Nona obsahují patentem chráněný komplex, který se skládá výlučně z biokomponentů, zejména vitamínu E.  Vitamín E je přírodním antioxidantem, chrání tkáně před poškozením volnými radikály, účastní se svalového dýchání a jiných procesů buněčného metabolizmu a především má schopnost stimulovat regenerační vlastnosti poškozených buněk.

Bioaktivní látky se snadno vstřebávají přes pokožku a příznivě působí na celý organismus. Kosmetika značky Dr. Nona získává díky obsahu Halo komplexu zdraví prospěšné vlastnosti. Zvyšuje blahodárné účinky éterických olejů a přes pokožku se snadno vstřebává do organismu, kde působí podpůrným a regeneračním způsobem.

Není náhodou, že symbolem kosmetiky Dr. Nona je had a hmoždíř. Had jako symbol mládí, protože je jediným živým tvorem, který po výměně kůže zůstává věčně mladým. A hmoždíř  je starodávným atributem pro přípravu léčivých prostředků. A nepochybujte.  Životadárné elixíry nabízené Dr. Nonou Vám zachovají mládí, krásu a zdraví na dlouhá léta.

Zdroj: Dr. Nona Kuchina, MRTVÉ MOŘE – ZDRAVÍ NA DOSAH RUKY, Dr. Nona International Ltd.

 

*Archebakterie je první buňkou na zemi, která má neopakovatelnou sadu  aminokyselin, identickou pro naše dávné předky. Vědci se domnívají, že právě z ní vznikly mnohobuněčné organismy. Použitím archebakterií při výrobě přípravků Dr Nona se prakticky předává soubor DNK, který umí obnovovat poškozené buňky našeho organismu. Je to absolutně unikátní způsob výživy na buněčné úrovni. Deriváty archebakterií jsou  přítomné ve všech produktech Dr Nony, které jsou tvořeny na základě starodávných receptů a zakládají se na použití solí, mořské vody, éterických olejů, fytoproduktů a minerálů Mrtvého moře. 

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..