Close

Ruce jsou naší vizitkou. Jak o ně správně pečovat?

Stejně jako tvář jsou také naše ruce nejzranitelnější částí těla: studené počasí, ultrafialové paprsky, déšť, smog, kontakt se saponáty či čisticími prostředky a tvrdá práce mají vliv na pokožku rukou.

Nezapomeňte, že první známky stárnutí se projeví právě na našich rukou a nechtěně mohou prozradit náš věk.

Naštěstí péče o ruce nevyžaduje žádný komplikovaný přístup, speciální dietu nebo plastickou chirurgii. Několik jednoduchých věcí stačí k tomu, aby vaše ruce vypadaly mladší a hezčí.

Takže řečeno jak doslovně tak obrazně, vše je v našich rukou!

Péče o krásu vašich rukou je samozřejmě každodenním úkolem.

Nejdůležitější je výběr správného krému na ruce. Kosmetologové Vám doporučí pořídit si rovnou několik různých krému pro různé účely: hydrataci, výživu a regeneraci rukou s ochranným účinkem.  Ale my máme štěstí!  Produkce Dr. Nona nabízí vynikající krém, kterým nahradíte všechny tři krémy s tím nejlepším výsledkem! A navíc poskytuje výživu nehtovému lůžku a zpevní nehty!

Dr. Nona Krém na ruce a nehty je hydratační krém, který ochrání vaše ruce od suchého teplého vzduchu v interiérech.

V noci funguje jako výživný krém.

A pokud ho aplikujete před odchodem ven, ochrání Vaše ruce před nepřízní počasí.

Nezanechává mastný film a snižuje pocení rukou i nohou.

Mít krásné a udržované ruce je nedílnou součástí obrazu krásné ženy.

Zároveň bychom si měli uvědomit, že péče o ruce není jen o používání krémů a mytí rukou. Měla by také zahrnovat manikúru a upravený vzhled nehtů. Krása rukou je harmonií celého obrazu, který vyžaduje komplexní přístup. Představte si, jak by vypadaly vaše ruce, kdybyste měly hezky nalakované nehty, ale suchou a hrubou pokožku? Nebo kdyby byly vaše ruce jemné a hladké, ale s neúmyslně špinavými nebo okousanými nehty?

Dokonce i čtení o tom vás naštve a necítíte se příjemně, že? Proto je důležité zajistit úplnou péči o ruce, věnovat pozornost každému detailu a mít na paměti, že naše ruce jsou naší vizitkou. Vytváří o nás první dojem, a jak už víme, nikdy nemáme příležitost udělat první dojem dvakrát. Zdravá pokožka a pečlivě upravené ruce umocní Váš půvab.

Tipy pro Vaše krásné a zdravé ruce:

  1. Příležitostná péče o ruce nestačí. Naše ruce potřebují pravidelnou péči a pečlivost, s jakou se staráme o naši tvář.
  2. Ruce si myjte krátce, ale důkladně. Vždy je vysušte do sucha. Pokud máte po použití obyčejného mýdla  extrémně suché ruce či podrážděnou pokožku, příčinou může být  nevhodné pH nebo příliš agresivní parfemace.
  3. S péčí o zápěstí nezapomínejte na lokty. Kůže kolem našich loktů je obzvláště suchá a tenká, a proto vyžaduje denní dávku výživného krému. Zde je nejlepší aplikovat Dr. Nona Krém na ruce a nehty v kombinaci s Dynamickým krémem.
  4. Denní peeling pomůže regenerovat pokožku rukou, která bude hladší a pružnější. Změkčovací lázně a lázeňské procedury s použitím aromatických olejů zjemní pokožku Vašich rukou. Vaše ruce budou jemné a sametově hebké.
  5. Pomocí speciálního scrubu na ruce odstraníte odumřelé buňky z pokožky, ruce budou zvlhčené, vyživené a rozjasněné, popraskaná kůže vyhlazena.
  6. Jednou týdně dopřejte Vašim rukám odpočinek: namočte je do teplé lázně (38-40 ° С) se solemi z Dr. Nona Quartetu solí z Mrtvého moře. Pak aplikujte Dr. Nona Krém na ruce a nehty nebo Dynamický krém. To Vám pomůže zachovat nejenom barevný tón pokožky bez pigmentace, zatímco mořská sůl posílí Vaše nehty.
  7. V létě používejte speciální produkty s ochranným filtrem (SPF), které zabraňují spáleninám a pigmentovým skvrnám.
  8. Používejte speciální přípravky pro péči o nehty a nehtové kutikuly.
  9. Jednou za čas si dopřejte profesionální manikúru a nechte své ruce hýčkat odborníky. Ačkoliv umělé nehty vypadají skvěle, mějte na paměti, že vždy se vyplatí investovat do kvalitní péče profesionála, který pracuje výhradně s  nezávadnými materiály bez rizik, jako jsou houbové infekce či alergie.
  10. Při výběru čisticích prostředků zvolte takové, které obsahují balzám na ruce. Používejte gumové rukavice, abyste se vyhnuli kontaktu s chemickými složkami detergentů. Po sundání rukavic aplikujte Dr. Nona Krém na ruce a nehty.

Péče o ruce se vám vyplatí, budou vaší skvělou vizitkou.

 

(Volně přelože z blogu Dr. Nona International, Ruce jsou naší vizitkou, Alisa)